0
0
0
Замов на сайті - отримай знижку до 10%*
Детальніше

Spalding

М'яч баскетбольний Spalding TF-250 IN/OUT Size 6
0
Американський бренд Spalding вже кілька десятиліть поспіль являється незмінним лідером серед виробників баскетбольного інвентарю. М'яч TF-250 входить до найпопулярнішої лінійки бренду TF-Series, до його переваг можна віднести..
1 489 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Marble Black White Outdoor Size 7
0
Баскетбольний м'яч Spalding NBA Marble Black White Outdoor для гри в стрітбол. Виконаний в сучасному дизайні з високоякісної гуми.Секції м'яча з'єднані за технологією склеювання, що забезпечує максимальний контроль під час гри і рівномірний..
1 199 грн.
М'яч баскетбольний Spalding TF-50 Size 7
0
М'яч баскетбольний Spalding TF-50 призначений для гри в баскетбол в залі і на вулиці. Рекомендується для проведення ігор та тренувань в навчальних закладах, а також аматорських команд. М'яч баскетбольний Spalding TF-50 має високі ..
599 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Team Houston Rockets Size 7
0
Баскетбольний м'яч виробництва бренду Spalding. Модель має яскравий сучасний дизайн і прикрашена фірмовими кольорами баскетбольної команди Houston Rockets. М'яч розроблений спеціально для гри у стрітбол на аматорському рівні. Має класичну 8-ми п..
999 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Orange Size 7
0
Баскетбольний м'яч Spalding NBA Orange від легендарного американського виробника, що гарантує високу якість виробу. Рекомендується для проведення ігор та тренувань в навчальних закладах, а також аматорських команд.М'яч Spalding NBA Ora..
649 грн.
М'яч баскетбольний Spalding TF-33 Outdoor FIBA Size 6
0
Баскетбольний м'яч TF-33 Outdoor від легендарного американського виробника Spalding, що гарантує високу якість виробу. М'яч сертифікований Міжнародною федерацією баскетболу (FIBA) для проведення турнірів 3 х 3. Він відмінно підійде для..
999 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Player Tony Parker Size 7
0
Баскетбольний м'яч виробництва бренду Spalding. Модель Spalding NBA Player Tony Parker підійде всім любителям баскетболу і фанатам цього великого гравця. М'яч розроблений спеціально для гри у стрітбол на аматорському рівні. Має класичн..
1 199 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Player Dennis Schroeder Size 7
0
Баскетбольний м'яч виробництва бренду Spalding. Модель Spalding NBA Player Dennis Schroeder підійде всім любителям баскетболу і фанатам цього великого гравця. М'яч розроблений спеціально для гри у стрітбол на аматорському рівні. Має кл..
1 199 грн.
М'яч баскетбольний Spalding TF-33 IN/OUT FIBA Size 6
0
Баскетбольний м'яч TF-33 IN/OUT від легендарного американського виробника Spalding, що гарантує високу якість виробу. М'яч сертифікований Міжнародною федерацією баскетболу (FIBA) для проведення турнірів 3 х 3. Він відмінно підійде для ..
1 899 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Player Dirk Nowitzki Size 7
0
Баскетбольний м'яч виробництва бренду Spalding. Модель Spalding NBA Player Dirk Nowitzki підійде всім любителям баскетболу і фанатам цього великого гравця. М'яч розроблений спеціально для гри у стрітбол на аматорському рівні. Має класи..
1 199 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Graffiti Outdoor Grey/Yellow Size 7
0
Американський бренд Spalding вже кілька десятиліть поспіль являється незмінним лідером серед виробників баскетбольного інвентарю. Модель NBA Graffiti Outdoor відрізняється яскравим дизайном, а також логотипами Spalding т..
1 199 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Team NY Knicks Size 7
0
Баскетбольний м'яч виробництва бренду Spalding. Модель має яскравий сучасний дизайн і прикрашена фірмовими кольорами баскетбольної команди NY Knicks. М'яч розроблений спеціально для гри у стрітбол на аматорському рівні. Має класичну 8-ми панельн..
999 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Team OC Thunder Size 7
0
Баскетбольний м'яч виробництва бренду Spalding. Модель має яскравий сучасний дизайн і прикрашена фірмовими кольорами баскетбольної команди OC Thunder. М'яч розроблений спеціально для гри у стрітбол на аматорському рівні. Має класичну 8-ми панель..
999 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Team Cleveland Cavs Size 7
0
Баскетбольний м'яч виробництва бренду Spalding. Модель має яскравий сучасний дизайн і прикрашена фірмовими кольорами баскетбольної команди Cleveland Cavs. М'яч розроблений спеціально для гри у стрітбол на аматорському рівні. Має класичну 8-ми па..
999 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Team SA Spurs Size 7
0
Баскетбольний м'яч виробництва бренду Spalding. Модель має яскравий сучасний дизайн і прикрашена фірмовими кольорами баскетбольної команди SA Spurs. М'яч розроблений спеціально для гри у стрітбол на аматорському рівні. Має класичну 8-ми панельну..
999 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Graffiti Outdoor Size 7
0
Американський бренд Spalding вже кілька десятиліть поспіль являється незмінним лідером серед виробників баскетбольного інвентарю. Модель NBA Graffiti Outdoor відрізняється яскравим дизайном, а також логотипами Spalding т..
1 199 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Silver Outdoor Size 7
0
Баскетбольний м'яч Spalding NBA Silver Outdoor з логотипом NBA Silver Outdoor. Володіє високими технічними характеристиками, міцний та зносостійкий.  Розроблений спеціально для гри в стрітбол.ОСОБЛИВОСТІ:розмір №7матеріал покриття: гум..
899 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Platinum Outdoor Size 7
0
Баскетбольний м'яч Spalding NBA Platinum Outdoor з логотипом NBA Platinum Outdoor. Володіє високими технічними характеристиками, міцний та зносостійкий. Розроблений спеціально для гри в стрітбол.Секції м'яча з'єднані за технологією склеюван..
1 199 грн.
М'яч баскетбольний Spalding TF-500 IN/OUT Size 7
0
Універсальний баскетбольний м'яч Spalding TF-500 IN/OUT ідеально підійде для тренувань та проведення змагать середнього рівня. Підходить для будь-якого покриття: від паркету до грунту. Снаряд виконаний в класичному дизайні, відомому ще з 80..
1 799 грн.
М'яч баскетбольний Spalding EL Team FC Barcelona Size 7
0
Баскетбольний м'яч виробництва бренду Spalding. Модель має яскравий сучасний дизайн і прикрашена фірмовими кольорами баскетбольної команди FC Barcelona. М'яч розроблений спеціально для гри у стрітбол на аматорському рівні. Має класичну 8-ми пане..
999 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Gold IN/OUT Size 7
0
Високоякісний баскетбольний м'яч виробництва відомого американського бренду Spalding. Модель має класичну 8-ми панельну компоновку з поглибленими каналами. М'яч виконаний в традиційному дизайні з високоякісної композитної шкіри. Секції м'яча з'є..
1 999 грн.
М'яч баскетбольний Spalding Euroleague TF-1000 Legacy Size 7
0
М'яч Spalding Euroleague TF-1000 Legacy - це професійний баскетбольний м'яч, розроблений одним з кращих виробників - компанією Spalding. В цілому, баскетбольний м'яч Spalding Euroleague TF-1000 Legacy практично повторює свого..
2 999 грн.
М'яч баскетбольний Spalding NBA Marble Outdoor Black/Orange/Green Size 7
0
Баскетбольний м'яч NBA Marble Outdoor Black/Orange/Green від легендарного американського виробника Spalding, що гарантує високу якість виробу. Ключовою особливістю цієї моделі є її дизайн. При виробництві застосовується технологія ..
1 199 грн.